Żywienie z pasją

VERGAB - PASZE

Laktacja

Produkt o wysokiej koncentracji składników pokarmowych takich jak witaminy i mikro elementy, które są niezbędne do funkcjonowania organizmu zwierząt – utrzymania prawidłowego statusu zdrowotnego i produkcyjności

Zalecany dla krów wysokomlecznych do stosowania w I i II okresie laktacji, narażonych na suboptymalne warunki żywieniowe (niedobór włókna, nadmiar węglowodanów w dawce, niedobór mikroelementów i witamin, intensywne żywienie, zaburzona struktura TMR) i środowiskowe (wysokie temperatury otoczenia, suboptymalna jakość posadzki i legowisk w oborze itp.).

Produkt o wysokiej koncentracji składników pokarmowych takich jak witaminy i mikro elementy, które są niezbędne do funkcjonowania organizmu zwierząt – utrzymania prawidłowego statusu zdrowotnego i produkcyjności.

Do stosowania w I i II okresie laktacji, z zaburzeniami somatyki mleka, narażonych na suboptymalne warunki żywieniowe (nadmiar białka w dawce, niedobór energii w dawce, mocznik w dawce, niedobór antyutleniaczy, zaburzona struktura TMR) i środowiskowe (pastwiskowanie, sortowanie paszy, technika zadawania pasz, nadmierne zagęszczenie, zbyt wysokie temperatury otoczenia itp.) wpływające na wzrost komórek somatycznych w mleku.

  • Wysoki poziom substancji antyutleniających ( wit. E i Se) pomaga eliminować szkodliwe dla organizmu wolne rodniki, wspomagając witalność i dobre funkcjonowanie zwierząt.
  • Żywe kultury drożdży (sach. Cerevisae YeaSacc) wspomagają apetyt, żerność oraz strawność dawki, w tym szczególnie włókna dawki, poprawiając strukturę odchodów.
  • Wysoki poziom biotyny oraz chelatowego cynku, wspomaga prawidłową jakość racic, skóry i sierści oraz szybką regenerację gruczołu mlekowego.
  • Wysoki poziom niacyny wspomaga lepsze wykorzystanie energii w paszy oraz przemiany energetyczne organizmu w początkowym okresie laktacji, wpływając na wzrost produkcyjności.
  • Max. poziom biotyny i łatwo przyswajalnego chelatu miedzi i manganu, działa wspomagająco na racice czyli tkankę miękką i rogową.
SKŁADJMVK BIOTIN MAX LIVERVK LACTO FORTEK LACTO FORTEK BIOTIN MAX LIVER KAROT
Miedź (siarczan miedzi)mg1500100010001500
Miedź (chelat miedzi)mg500500500500
Jodmg100100100100
Witamina AIU1 000 0001 000 0001 000 0001 000 000
Witamina D3IU150 000150 000150 000150 000
Witamina Emg6000600060006000
Witamina B1mg240240240240
Witamina B2mg120120120120
Witamina B6mg120120120120
Witamina B12mcg900900900900
Pantotenian wapniamg270270270270
Kobaltmg25252525
Kwas foliowymg16161616
Selenmg40505040
Niacynamg30 0003200320010 000
Mangan (tlenek manganu)mg2500280028002500
Mangan (chelat manganu)mg1500120012001500
Cynk (tlenek cynku)mg6000700070006000
Cynk (chelat cynku)mg3000200020003000
Biotynamcg204000120000120000204000
Sódg100100100100
Wapńg165170170140
Fosforg40404060
Magnezg55555555
Aromatmg2000200020002000
Żywe kultury drożdżyCFU120x10980x109 
Antyzbrylaczg/kg101110
Przeciwutleniaczg/kg0,20,20,20,2
Śruta rzepakowa +++
b-karotenmg   1000

Pozostałe produkty z kategorii

© 2005 - 2019 VERGAB - PASZE. Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych